03
10.17

"Цифрові технології та аналітика в рітейлі"

Retail & Development Advisor прийняла участь в фокус-групі "Цифрові технології та аналітика в рітейлі", що була організована Ukrainian Retail Association.
 

Захід проходив у форматі Workshop - в першій частині експерти розповідали про те, як технології роботизації та інтелектуальної автоматизації використовують рітейл та інші компанії, а друга частина носила практичний характер.
 
Учасники груп по 6 чоловік аналізували сфери роботи своєї компанії і називали технологію і завдання, яке вона допомагала б вирішити. Workshop пройшов під егідою однієї з провідних світових консалтингових та аудиторських компаній Deloitte Ukraine.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Читайте також...
24
01.20
Партнер Retail Development Advisor Олександр Фіалка про головні події, які відбулися на українському ринку рітейлу в 2019 році, тенденції, що найбільше впливали на розвиток галузі і чого слід очікувати сфері роздрібної торгівлі в 2020.
24
01.20

Retail&Development Advisor – ексклюзивний брокер нового торгівельного центру у Житомирі, який відкриється у 2020 році. Загальна площа обїєкту: 21 000 кв. м.

24
01.20

RDA орендує торгові приміщення формату «МАГАЗИН БІЛЯ ДОМУ».