22
12.23

Будівництво ужгородського ТРЦ Україна планується завершити до грудня 2024 року

Будівельна готовність ужгородського торгово-розважального центру Україна вже зараз складає понад 50%.
Про це RAU повідомила консалтингова компанія Retail&Development Advisor (RDA), яка виступає ексклюзивним брокером майбутнього об’єкта загальною площею понад 20 000 кв. м.
 
“Будівельна готовність ТРЦ перетнула позначку в 50%. Вже зараз повністю завершений підземний паркінг із заїздами та всі три поверхи бетонної конструкції в лівій частині обʼєкта. До квітня 2024 року будуть повністю завершені основні будівельні роботи й розпочнуться ремонтні та оздоблювальні”, – прокоментував директор ТРЦ Україна Микола Дмитрук.
 
За його словами, значна частина робіт зі спорудження найбільшого сучасного ТРЦ в Закарпатській області була зроблена ще до повномасштабного вторгнення. При цьому будівництво об’єкту продовжується плановими темпами навіть в теперішній складний час. Вже з 1 вересня наступного року на об’єкті планується початок адаптаційних робіт продуктового супермаркету площею 2000 кв. м, а також ремонт приміщень інших якірних орендарів комплексу. Офіційне відкриття ТРЦ Україна для відвідувачів заплановано на IV квартал 2024 року.
 
Раніше компанія RDA вже почала процес формування його tenant-mix. Передбачається, що окрім продуктового супермаркету в ТРЦ відкриються форматні магазини національних та міжнародних операторів, сучасний кінотеатр преміум-класу, ресторани та зона фуд-корту.
 
Нагадаємо, що новий ТРЦ розташується на площі Кирила і Мефодія, що на проспекті Свободи, неподалік від історичного центру міста. Девелопер об’єкта розраховує, що вдале місце розташування на головному проспекті міста, близькість до центру та густонаселені житлові райони поблизу забезпечать торгово-розважальний центр стабільно високим трафіком. За попередніми розрахунками, показник відвідуваності ТРЦ сягатиме 15 000 покупців на день в перший рік роботи.
 
В рамках реалізації проекту використовуються сучасні технології будівництва та враховуються всі актуальні норми ДБН, в тому числі щодо інклюзивності ТРЦ та облаштування безпечного і комфортного укриття для відвідувачів. Окрім того, біля нового ТРЦ планується облаштувати площу, яка стане справжньою окрасою міста.