Концепції

ТЦ «RE LINK»

м. Буча, перехрестя вул. Шевченка та вул. Революції

Даний комплекс – це об'єднання кількох тематичних форматів (Power Center та Life Style). Power Center – сильна якірна складова. Проєкт включає три основні якорі: продуктовий гіпермаркет (4886 м2), гіпермаркет DIY (5973 м2), ДРЦ (1490 м2). У комплексі також будуть представлені допоміжні магніти – побутова техніка та електроніка, товари для дому, магазини для усієї родини формату mass market. Life Style - особливістю комплексу, що несе в собі і соціальну функцію, є паркова зона відкритого типу загальною площею 2762 м2, плюс зона ресторанів і фуд-кортів.
 
ТЦ "Корабельний"
м. Миколаїв, проспект Богоявленський, 234 В
Об'єкт знаходиться в Корабельному районі м. Миколаїв. Доступ до об'єкту проходить через головну артерію міста - Богоявленський проспект, який з'єднує центральну частину міста і Корабельний район з населенням 84 000 жителів.
ТЦ "Темп Mall"
м. Хмельницький, проспект Миру, 99/2А
Будівництво 3-х поверхового торгового об'єкта з актуальним цільовим форматом (sport outlet), якісною концепцією і профільним тенант-міксом буде затребуване містом. Ділянка будівництва ТЦ розташована стратегічним транспортним вузлом, який з'єднує новий житловий мікрорайон Озерний і центральну ділову частину міста.
БЦ "Liner"
м. Київ, Подільський район, вул. Новокостянтинівська.
У 2021 році в Києві відкриється новий бізнес-центр Liner. Тут буде майже 25 000 кв. м площі, система гнучких офісів, сучасна архітектура, новітні технології, дворівневий підземний паркінг, а також розвинена інфраструктура і зручна транспортна розв'язка.
МФК
м. Київ, вул. Декабристів, 12-А
Об'єкт розташований на Лівому березі в Дарницькому районі Києва, недалеко від проспекту Бажана, однією з найважливіших міських артерій, в межах вулиць Декабристів і Ревуцького. Знаходиться в 15-20 хвилинах їзди від головних населених пунктів і в 17 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту "Бориспіль".
ТРЦ "Happy. Mall"
м. Рівне, вул. Сергія Бачинського, 5
Новий ТРЦ Happy Mall відкрився 14 жовтня 2022 року у ЖК «На Щасливому», розташованому в південній частині міста. Задля відповідності прізвиську “щасливого”, в архітектуру фасаду ТРЦ заклали ідею «подарунку у яскравій обгортці», що виконали за допомогою об’ємних кубів, які змінюються від низу до верху перетіканням яскравих кольорів та дзеркальними елементами. Для виділення основної геометрії ТРЦ в нічний час архітектори застосували контурне та акцентне освітлення.
ТРЦ “Злата плаза”
м. Рівне, вул. Короленка, 1
ТРЦ знаходиться в центрі Рівного на перетині великих транспортних і пішохідних потоків. Серед основних торгових операторів ТРЦ - відомі українські та міжнародні бренди, в тому числі LC Waikiki, McDonald's, Brocard, ССС, Будинок іграшок, Chicco, Золотий Вік, Pandora, Prostor, Алло, Люксоптика та інші.
ТЦ “ОЛДI"
м. Житомир, пл. Перемоги, 10
ТЦ «ОЛДІ» - один з найбільших торгових центрів Житомира, який розташований в діловому і історичному центрі міста. Відкрився в жовтні 2020 року.
Орендарі: Олді, Сільпо, Eldorado, Алло, Jysk, Укрзолото, My Play, Люксоптика, MasterZoo, Cubi і ін.
БФК «LAKE PLAZA»
м. Київ, вул. Маршала Малиновського, 12-а
БФК «LAKE PLAZA» створено у результаті реконструкції ТРЦ «МЕТРОПОЛІС», розташований безпосередньо на станції метро Оболонь і має прямий вихід зі станції.
GBA 34 373 кв.м
GLA 22 000 кв.м
Паркінг (підземний): 200 місць.
Мета роботи: розробка попередньої архітектурної концепції, предброкерідж, попередня фінансова оцінка, максимізація рентабельності за рахунок використання концептуальних та архітектурних рішень.
ТРК “APPOLO"
м. Дніпро, вул. Тiтова, 36
ТРК "APPOLO" - торгово-розважальний комплекс, розташований на перетині вул. Тiтова та вул. Макарова. Головний фасад ТРК виходить на червону лінію вул. Тітова і є її новою архітектурною пам'яткою. Комплекс має відмінну пішохідну доступність, тому практично всі жителі, що живуть в зоні ТРК, щодня відвідують саме «APPOLO», а це понад 340 тисяч осіб.
ТРЦ “Ukraine"

м. Ужгород, пл. Кирила і Мефодія

ТРЦ “Кorona”

м. Ужгород, пл. Фенсіка, 5

Є питання?
Зв'яжіться з нами
+ 38 (067) 619-78-87
Retail & Development Advisor
04071, вул. Нижній Вал 15, офіс 407, м.Київ, Україна
Контакти:
a.lototskyi@rda.ua