Концепції

ТРЦ KVARTAL
м. Львів, вул. Шевченка, 313
Єдиний професійний та форматний ТРЦ у північно-західній частині Львова із найзручнішим розташуванням для мешканців Рясного, Рясного-2, Рясно-Руського, смт. Івано- Франкове та найближчої агломерації. 
 
ТРЦ FAMILY MALL
м. Стрий, вул. Болехівська, 2
Особливість розташування ТРЦ — зручне транспортне сполучення зі Львовом та Івано-Франківськом; з містами і селами району, що об’єднує більше ніж 325 000 осіб. Всі міські та міжміські маршрути зосереджені навпроти ділянки ТРЦ. Велика зупинка перед торгівельним центром сконцентрує пасажиропотік Моршинського, Славського, Сколівського, Дрогобицького, Жидачівського районів.
ТРЦ WARSHAWSKY
м. Тернопіль, вул Підволочиське шосе
Будівництво 4-поверхового торгового об'єкта з інтеграцією міського автовокзалу.
Об’єкт знаходиться на сході від центральної частини міста, територіально межує з мікрорайонами Канада, Сонячний та Східний з великою кількістю новобудов. 
 
ТРЦ "Темп"
м. Хмельницький, проспект Миру, 99/2А
Будівництво 3-х поверхового торгового об'єкта з актуальним цільовим форматом, якісною концепцією і профільним тенант-міксом буде затребуване містом. Ділянка будівництва ТРЦ розташована стратегічним транспортним вузлом, який з'єднує новий житловий мікрорайон Озерний і центральну ділову частину міста.
ТЦ «RE LINK»

м. Буча, перехрестя вул. Шевченка та вул. Революції

Даний комплекс – це об'єднання кількох тематичних форматів (Power Center та Life Style). Power Center – сильна якірна складова. Проєкт включає три основні якорі: продуктовий гіпермаркет (4886 м2), гіпермаркет DIY (5973 м2), ДРЦ (1490 м2). У комплексі також будуть представлені допоміжні магніти – побутова техніка та електроніка, товари для дому, магазини для усієї родини формату mass market. Life Style - особливістю комплексу, що несе в собі і соціальну функцію, є паркова зона відкритого типу загальною площею 2762 м2, плюс зона ресторанів і фуд-кортів.
 
ТЦ "Корабельний"
м. Миколаїв, проспект Богоявленський, 234 В
Об'єкт знаходиться в Корабельному районі м. Миколаїв. Доступ до об'єкту проходить через головну артерію міста - Богоявленський проспект, який з'єднує центральну частину міста і Корабельний район з населенням 84 000 жителів.
БЦ "Liner"
м. Київ, Подільський район, вул. Новокостянтинівська.
У 2021 році в Києві відкриється новий бізнес-центр Liner. Тут буде майже 25 000 кв. м площі, система гнучких офісів, сучасна архітектура, новітні технології, дворівневий підземний паркінг, а також розвинена інфраструктура і зручна транспортна розв'язка.
МФК
м. Київ, вул. Декабристів, 12-А
Об'єкт розташований на Лівому березі в Дарницькому районі Києва, недалеко від проспекту Бажана, однією з найважливіших міських артерій, в межах вулиць Декабристів і Ревуцького. Знаходиться в 15-20 хвилинах їзди від головних населених пунктів і в 17 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту "Бориспіль".
ТРЦ "Happy. Mall"
м. Рівне, вул. Сергія Бачинського, 5
Новий ТРЦ Happy Mall відкрився 14 жовтня 2022 року у ЖК «На Щасливому», розташованому в південній частині міста. Задля відповідності прізвиську “щасливого”, в архітектуру фасаду ТРЦ заклали ідею «подарунку у яскравій обгортці», що виконали за допомогою об’ємних кубів, які змінюються від низу до верху перетіканням яскравих кольорів та дзеркальними елементами. Для виділення основної геометрії ТРЦ в нічний час архітектори застосували контурне та акцентне освітлення.
ТРЦ “Злата плаза”
м. Рівне, вул. Короленка, 1
ТРЦ знаходиться в центрі Рівного на перетині великих транспортних і пішохідних потоків. Серед основних торгових операторів ТРЦ - відомі українські та міжнародні бренди, в тому числі LC Waikiki, McDonald's, Brocard, ССС, Будинок іграшок, Chicco, Золотий Вік, Pandora, Prostor, Алло, Люксоптика та інші.
ТЦ “ОЛДI"
м. Житомир, пл. Перемоги, 10
ТЦ «ОЛДІ» - один з найбільших торгових центрів Житомира, який розташований в діловому і історичному центрі міста. Відкрився в жовтні 2020 року.
Орендарі: Олді, Сільпо, Eldorado, Алло, Jysk, Укрзолото, My Play, Люксоптика, MasterZoo, Cubi і ін.
БФК «LAKE PLAZA»
м. Київ, вул. Маршала Малиновського, 12-а
БФК «LAKE PLAZA» створено у результаті реконструкції ТРЦ «МЕТРОПОЛІС», розташований безпосередньо на станції метро Оболонь і має прямий вихід зі станції.
GBA 34 373 кв.м
GLA 22 000 кв.м
Паркінг (підземний): 200 місць.
Мета роботи: розробка попередньої архітектурної концепції, предброкерідж, попередня фінансова оцінка, максимізація рентабельності за рахунок використання концептуальних та архітектурних рішень.
ТРК “APPOLO"
м. Дніпро, вул. Тiтова, 36
ТРК "APPOLO" - торгово-розважальний комплекс, розташований на перетині вул. Тiтова та вул. Макарова. Головний фасад ТРК виходить на червону лінію вул. Тітова і є її новою архітектурною пам'яткою. Комплекс має відмінну пішохідну доступність, тому практично всі жителі, що живуть в зоні ТРК, щодня відвідують саме «APPOLO», а це понад 340 тисяч осіб.
ТРЦ “Ukraine"

м. Ужгород, пл. Кирила і Мефодія

ТРЦ “Кorona”

м. Ужгород, пл. Фенсіка, 5

Є питання?
Зв'яжіться з нами
+ 38 (067) 619-78-87
Retail & Development Advisor
04071 Україна, м. Київ, вул. Ярославська, 58

Astarta Organic Business Centre

Контакти:
a.lototskyi@rda.ua