09
11.23

Компанія RDA орендувала новий офіс в столичному БЦ Astarta

Консалтингова компанія Retail&Development Advisor (RDA) провела релокацію офісу, орендувавши приміщення у київському бізнес-центрі Astarta.
 
Як повідомляє керуюча компанія БЦ, новий орендар зайняв приміщення open space з окремою переговорною кімнатою та відпочинковою зоною загальною площею близько 120 кв. м.
 
“Прихід нових орендарів, безумовно, є дуже позитивною подією в цей складний час. Ми раді розпочати співпрацю з компанією RDA. Для нас це знакова подія, яка свідчить про визнання якості БЦ Astarta лідером українського ринку консалтингу комерційної нерухомості”, – коментує угоду директор керуючої компанії БЦ Astarta Максим Олексієнко.
 
В свою чергу генеральний директор компанії RDA Андрій Лотоцький підкреслює, що головною метою оренди нового офісу було покращення умов роботи та створення додаткового комфорту для клієнтів.
 
 
“На пошуки нового приміщення пішло менше місяця і в результаті ми зробили вибір на користь бізнес-центру Astarta, який закономірно вважається одним з найкращих офісних об’єктів Києва. Окрім вигідного розташування в самому центрі ділового життя столиці, тут присутні всі переваги бізнес-центру класу А: затишна атмосфера, приємне оточення і якість самого офісу”, – говорить Лотоцький.
 
За його словами, окрім зазначених переваг особливо важливими для орендарів в умовах повномасштабної війни стали питання безпеки та енергонезалежності бізнес-центрів. Як запевняють в керуючій компанії Astarta, ці питання залишаються у фокусі менеджменту БЦ: тут встановлені генератори та резервуари з водою, а для орендарів облаштували безпечне укриття, яке сертифіковане ДСНС.
 
“Крім цього, дуже важливим для нас є емоційне задоволення резидентів під час перебування в бізнес-центрі та можливість отримати різноманітні послуги. На щастя, оператори інфраструктури в БЦ не зупинили роботу від початку війни та постійно покращують свій сервіс: кав’ярні в холах, ресторани та фуд-корнер у форматі take away, хімчистка, відділення банку та пошти тощо. Такий комплексний підхід до керування бізнес-центром дозволяє нам досягати високих показників ефективності комерційної діяльності та зниження вакантності бізнес-центру”, – стверджує Олексієнко.
 
 
За даними керівництва БЦ, попри те, що попит на офісні приміщення залишається на низькому рівні, компанії вдалося переукласти договори оренди з діючими партнерами на новий термін без скорочення займаних площ. Тож від початку повномасштабного вторгнення показник вакантності в бізнес-центрі критично не змінювався та становить близько 10%.
 
Довідка. БЦ Astarta було відкрито у 2017 році в Києві на перетині вулиць Нижній Вал, Ярославська та Набережно-Хрещатицька. Загальна площа бізнес-центру складає 62,5 тис. кв. м, з яких офісних площ – 35 тис. кв. м. Інфраструктура БЦ створена в концепті «місто в місті», коли офісні приміщення гармонійно поєднані із сервісними операторами, що надають всі необхідні орендарям послуги. Будівля бізнес-центру стала першою в Україні, побудованою відповідно до технологій «зеленого» будівництва і сертифікована за міжнародним стандартом BREEAM.
 
Retail&Development Advisor — українська консалтингова компанія, що надає повний комплекс послуг у сфері торговельної, офісної та логістичної нерухомості. Заснована у 2013 році. Компанія пропонує послуги розробки архітектурної концепції, брокериджу в торговій, офісній та логістичній нерухомості, управління нерухомістю, аутсорсингу відділу розвитку/оренди ТЦ, аналітики ринку та ін. Має досвід успішної співпраці з міжнародними та вітчизняними операторами, такими як: Yves Rocher, Metro, New Yorker, LC Waikiki, Adidas, JYSK, Colin’s, Vodafone, Terranova, Crocs, Miniso, EVA, Алло, КОЛО, Rozetka, Укрзолото, Золотий Вік, Prostor, Люксоптика, Eldorado, Intertop та іншими.