06
03.23

Компанію RDA очолив Андрій Лотоцький

Консалтингова компанія Retail & Development Advisor (RDA) провела реорганізацію структури управління, запровадивши посаду генерального директора.

Цей пост посів Андрій Лотоцький, відомий роботою на керівних посадах провідних українських рітейлерів – Золотий Вік, Union Group, Argo Retail та Алло. 

“Створення посади СЕО обумовлене новим етапом розвитку компанії та необхідністю більш глибокої залученості керівника до її діяльності. Генеральний директор буде відповідати за операційне управління, розвиток команди та втілення довгострокових стратегічних планів компанії. Впевнений, що Андрій Лотоцький, завдяки своєму професіоналізму, бездоганній репутації та впізнаваності на українському ринку рітейлу, не лише привнесе в RDA нові знання та компетенції, але й виведе компанію на новий рівень системності та ефективності”, – прокоментував призначення співзасновник та партнер Retail & Development Advisor Андрій Жук.

За його словами, цінності компанії, її команди та клієнтів, такі як професійність, взаємоповага та налаштованість на максимальний результат, повністю співпадають з принципами управління нового генерального директора.

Професійна кар’єра Андрія Лотоцького тісно пов’язана з українським ринком роздрібної торгівлі. Роботу в галузі рітейлу він розпочинав в мережі Алло (з 2004 по 2013 роки), де пройшов шлях від директора магазину до директора групи філій Західного регіону.

В 2013 році Андрій приєднався до команди компанії Золотий Вік. Тут більшу частину кар’єри займав пост директора з продажів Західного регіону ювелірної мережі (2013-17 роки), проте за сумісництвом також вивів на ринок Польщі та керував компанією Zloty Wiek Poland, зокрема брендами Silver Land та Brilliant.

В 2017- році долучився до управлінської команди холдингу Union Group який об’єднує цілу низку рітейл-активів в Україні. А в 2019-му був призначений комерційним директором компанії Argo Retail, яка представляє в Україні відомі світові fashion-бренди Benetton, Liu Jo, Scotch&Soda, Desigual, Mango, Parfois, Lee Cooper та інші. Окрім комерційної та операційної діяльності до його зон відповідальності також відносилися управління дистрибуцією, роздрібною мережею та онлайн-каналами торгівлі.

Останні два роки Лотоцький працював у B2B-сегменті, займаючи посаду комерційного директора компанії Inspe, що спеціалізується на продажах преміум-сегмента стоматологічних матеріалів, приладів та обладнання. Сам Андрій вважає, що зможе ефективно використати набутий управлінський досвід у B2B-секторі та роздрібній торгівлі в консалтинговій компанії RDA, більшість клієнтів якої зосереджено саме в галузі рітейлу.

«Знання рітейлу зі сторони клієнта дає можливості краще розуміти потреби наших партнерів, а отже – ефективніше налагоджувати взаємодію, надавати послуги з глибшим розумінням потреб та процесів і допомагати розвиватись динамічніше та якісніше. Серед моїх першочергових задач в RDA буде розширення співпраці з існуючими партнерами та створення бази для запуску нових проектів на основі вже існуючого попиту. Розвиток компанії також плануємо за рахунок нових напрямків та розширення спектру консалтингових послуг», – відзначив новопризначений СЕО Retail & Development Advisor.

В свою чергу Андрій Жук додав, що в умовах повномасштабної війни в країні та обумовленого нею економічного спаду, компанії вдалося підлаштуватися під потреби й запити гравців ринку. Тепер же вона готова започаткувати новий етап розвитку, частиною якого буде розвиток напрямків Property Management та інтеграція послуг і рішень для рітейлу.

Джерело: https://rau.ua/personalii