19
05.23

Логістичний оператор Meest Пошта планує значне розширення мережі в Україні

Український поштово-логістичний оператор Meest Пошта планує в 2023 році збільшити мережу власних спеціалізованих відділень в Україні майже втричі, а також подвоїти кількість партнерських точок відправки та отримання посилок.

Голова Наглядової ради Meest Пошта Віктор Кучма зазначає, що пріоритетом компанії залишається якість та надійність сервісу для мільйонів своїх клієнтів, а також зручність та доступність послуг. 

“В цьому контексті важлива як робота транспортної логістики, так і комфортна мережа відділень біля місця проживання або роботи клієнтів, включно з автоматичними станціями (поштоматами). Щоб відповідати очікуванням наших споживачів, ми плануємо значне розширення мережі в Україні. В планах компанії до кінця поточного року об’єднувати 230 власних спеціалізованих відділень, понад 5000 партнерських точок та близько 675 поштоматів в містах-мільйонниках”, – говорить Віктор Кучма. 

За його словами, попри повномасштабну війну та спричинені нею кризові явища в економіці, компанії вдалося не тільки втримати власні позиції, але й отримати новий імпульс розвитку. На думку топ-менеджера Meest Пошта, цього вдалося досягти за рахунок приходу в команду професійних менеджерів по окремим напрямкам, постійному пошуку шляхів покращення ефективності та наполегливій роботі з поліпшення рівня сервісу.

Партнери компанії Meest Пошта в Україні вважають, що логістичному оператору вдається успішно працювати на висококонкурентному ринку і за рахунок інших факторів. Генеральний директор консалтингової компанії Retail&Development Advisor (RDA) Андрій Лотоцький вважає, що менеджмент компанії вміє правильно розставляти пріоритети, фокусуватись на удосконаленні власних компетенцій та грамотно залучати сторонніх фахівців для виконання непрофільних для бізнесу задач.

“У співпраці з RDA компанія Meest Пошта ще в попередні роки змогла значно розширити представленість партнерських точок в рітейлі, а зараз ми залучені до пошуку приміщень під відкриття власних відділень логістичного оператора. Активно шукаємо локації в Києві й обласних центрах Західної та Центральної України. Серед головних вимог до приміщень – перший поверх, хороший фасад, можливість під’їзду авто для завантаження та відвантаження посилок, а також площа від 30 до 60 кв. м”, – розповідає Андрій Лотоцький. 

В свою чергу Віктор Кучма зазначає, що співпраця з Retail&Development Advisor дозволяє компанії не лише фокусуватись на покращенні операційної діяльності, але й інтенсифікувати розвиток бізнесу.

“Компанія RDA завжди була надійним партером. За рахунок професійного підходу, відмінній репутації та налагодженим зв’язкам з гравцями українського ринку рітейлу, компанія змогла швидко збільшити мережу партнерських відділень приймання-видачі Meest Пошта в Україні. А тепер допомагає нам в пошуку приміщень для власних спеціалізованих відділень. Серед останніх угод – підписання договорів оренди локацій у Тернополі та Софіївській Борщагівці, які повністю відповідали нашим вимогам”, – додає голова Наглядової ради Meest Пошта.

На його думку, розвитку українського поштово-логістичного ринку найближчим часом сприятиме подальше збільшення частки онлайн-торгівлі, що компенсуватиме тимчасовий відтік споживачів. А після завершення бойових дій, повернення в країну вимушених переселенців та старту процесу активного відновлення країни можна очікувати значного зростання ринку поштових перевезень. “Проте, якими б не були зовнішні умови, найбільш ефективними на ринку будуть ті компанії, які завчасно підготують міцний фундамент у вигляді широко представленої мережі та високого рівня сервісу”, – резюмує Віктор Кучма.

Джерело: rau.ua/novyni