02
05.24

Мережа МВМ my home відкрила новий магазин у Харкові (+фото)

Компанія розширила свої горизонти та відкрили третій магазин за місяць. Нова локація знаходиться  у місті Харків ТРЦ Дафі  за адресою вул. Героїв Праці, 9
 
Як повідомили RAU у мережі, площа нового магазину складає 198 кв. м. Він розташований на першому поверсі ТРЦ. Це вже 18-й магазин бренду в Україні, і другий – у Харкові.
На сайті та в магазинах мережі представлені понад 4000 SKU.  Компанія пропонує товари власного імпорту українських брендів МВМ my home, MVM, MВМ kids, Horst, Lіnde, Doosh, F’Door та товари партнерів.
Над проєктом працювала команда професіоналів, консалтингова компанія Retail&Development Advisor виступила консультантом та брокером при підписанні договору оренди приміщення для відкриття магазину.
В магазині працюють експерти з оформлення інтер’єрів, які допоможуть підібрати стильні елементи декору, подарунки, посуд та корисні дрібниці для дому. Кожен клієнт МВМ my home може придбати товар у фізичному магазині, на сайті або за допомогою застосунку Glovo.
Також для гостей діє постійна знижка – за відмітку в Instagram -5%, для захисників та захисниць – 10%, а ще мережа надає змогу оплатити товар частинами