16
11.23

Подвоїти мережу за два роки: як MasterZoo масштабує роздрібний бізнес

Мережа зоомаркетів MasterZoo продовжує динамічний розвиток. За перші три квартали 2023 року компанія поповнилася більш ніж 40 магазинами і планує нові відкриття.
 
Про це повідомила RAU прес-служба консалтингової компанії Retail&Development Advisor (RDA), яка надає MasterZoo послуги з пошуку та оренди приміщень під магазини. 
 
“MasterZoo підтримує статус найбільшої національної мережі зоомаркетів, і ми раді допомагати їй у зростанні. Загалом з кінця 2021 року та з урахуванням паузи в розвитку з початку повномасштабної війни, за сприяння компанії RDA було відкрито 31 магазин MasterZoo по всій Україні – від Харкова до Ужгорода”, – говорить менеджер компанії RDA Аліна Абрамцева, яка відповідає за співробітництво з MasterZoo.
 
За її словами, тільки цьогоріч компанія підписала договори для MasterZoo більше ніж по 10 приміщенням. Найближчим часом готуються до відкриття зоомаркети у Хмельницькому та Калуші (Івано-Франківська область), а ще кілька локацій знаходяться в процесі погодження.
 
Загалом же, як зазначає директор роздрібної мережі MasterZoo Тетяна Пінська, за 10 місяців 2023 року компанія відкрила 43 нових магазини і станом на початок листопада об’єднувала 173 торгові точки. Окрім того, проведено реформати чотирьох діючих торгових точок, результатом яких стало впровадження найновіших ідей в сфері рітейлу зоотоварів.
 
“В листопаді ми відкриємо ще 5 зоомаркетів, а до кінця року – близько 17. Таким чином ми вийдемо на показник у 60 торгових точок на рік. В наступному році ми не будемо збавляти обертів. Плануємо відкрити не меншу кількість нових зоомаркетів в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій) і паралельно розвивати напрямок онлайн-торгівлі, нарощуючи її частку в загальному ринку зоотоварів”, – зазначає Тетяна Пінська.
 
В RDA нагадують, що компанія перебуває в активному пошуку нових приміщень для посилення представництва MasterZoo по всій країні. Серед основних вимог – локація з високим трафіком, приміщення з ремонтом (бажано) і площа від 80 кв. м до 120 кв. м. При цьому додатковою перевагою буде наявність поряд продуктового “якоря” та інших мережевих гравців ринку рітейлу.
 
З пропозиціями стосовно приміщень для відкриття магазинів можна звертатися до менеджера проектів з комерційної нерухомості RDA Аліни Абрамцевої a_abramtseva@rda.ua, +380958347073
 
Довідка. Retail&Development Advisor — українська консалтингова компанія, що надає повний комплекс послуг у сфері торговельної, офісної та логістичної нерухомості. Заснована у 2013 році. Компанія пропонує послуги розробки архітектурної концепції, брокериджу в торговій, офісній та логістичній нерухомості, управління нерухомістю, аутсорсингу відділу розвитку/оренди ТЦ, аналітики ринку та ін. Має досвід успішної співпраці з міжнародними та вітчизняними операторами, такими як: Yves Rocher, Metro, New Yorker, LC Waikiki, Adidas, JYSK, Colin’s, Vodafone, Terranova, Crocs, Miniso, EVA, Алло, КОЛО, Rozetka, Укрзолото, Золотий Вік, Prostor, Люксоптика, Eldorado, Intertop та іншими.