17
11.23

RDA пропонує в оренду комерційні приміщення в столичному ЖК 4U

Консалтингова компанія Retail&Development Advisor (RDA) стала ексклюзивним брокером комерційних приміщень в новому столичному жилкомплексі 4U.
Як повідомили RAU в прес-службі компанії, даний ЖК комфорт-класу на понад 1200 квартир розташовано на вулиці Академіка Булаховського, 2, у Святошинському районі Києва. Девелопер проекту підвів всі необхідні комунікації та здав в експлуатацію першу секцію комплексу, заселено вже 300 квартир.
 
Водночас, компанія RDA розпочала процес брокериджу комерційних приміщень, що розташовані на фасадній частині ЖК. Всі вони мають окремий вхід, фасадну вітрину, місце для реклами та паркінг загального користування. В одному з таких приміщень площею 180 кв. м відкрилося відділення найбільшого логістичного оператора України – компанії Нова пошта.
 
Іншим потенційним партнерам пропонується розглянути лоти площею від 56 кв. м до 500 кв. м з орендною ставкою від 300 грн за “квадрат”. З будь-яких питань щодо оренди комерційних приміщень в ЖК 4U можна звертатися до менеджера проекту Олега Клоповаo.klopov@rda.in.ua