07
12.23

RDA визнана кращим консультантом з торговельної нерухомості в Україні

Консалтингова компанія Retail&Development Advisor стала переможцем престижної всеукраїнської премії RAU Awards-2023.
 
Церемонія нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості України відбулася 6 грудня у Києві. Загалом організатор заходу – Асоціація рітейлерів України – нагородила 27 компаній зі сфер роздрібної торгівлі, девелопменту та консалтингу.
 
Компанія RDA здобула перемогу в номінації “Краща компанія-консультант у сфері торговельної нерухомості”. В цій категорії вона випередила таких відомих міжнародних гравців, як Colliers International, CBRE та Nhood, а також українську компанію UTG.
 
Переможці визначалися шляхом голосування учасників ринку і оцінок Експертної Ради RAU Awards-2023, до якої увійшли найбільш авторитетні експерти та топ-менеджери українського ринку рітейлу. В результаті голосування RDA отримала найвищі оцінки в номінації як від учасників ринку, так і від членів Експертної Ради.
 
“Перемога на RAU Awards-2023 - це результат величезної роботи професійної та мотивованої команди RDA. Хочу подякувати кожному зі співробітників, які щоденно докладають максимум зусиль задля реалізації найамбітніших проєктів у сфері торговельної нерухомості України, а також партнерам та учасникам ринку, які відзначили наші зусилля в ході голосування. Впевнений, що ми й надалі будемо виправдовувати їхню довіру та робити свій вагомий внесок в розвиток української галузі роздрібної торгівлі”, - прокоментував генеральний директор Retail&Development Advisor Андрій Лотоцький.
 
Варто зазначити, що в номінації “Краща компанія-консультант у сфері торговельної нерухомості” відзначались компанії, що надають консалтингові та брокерські послуги у сфері торгової нерухомості, які мають досвід роботи з торговельно-розважальними центрами, а також національними та міжнародними торговельними мережами. Члени Експертної Ради та учасники ринку оцінювали претендентів цієї номінації за такими критеріями, як репутація, професійність команди, результати співпраці та портфель проєктів (ТРЦ і бренди, з якими працюють консультанти). 
 
Retail&Development Advisor працює на українському ринку вже понад десяти років. Компанія надає повний комплекс послуг не тільки у сфері торговельної, але й офісної та логістичної нерухомості. Вона пропонує послуги розробки архітектурної концепції, брокериджу, управління нерухомістю, аутсорсингу відділу розвитку/оренди ТЦ, аналітики ринку тощо. Має досвід успішної співпраці з міжнародними та вітчизняними операторами, такими як: Yves Rocher, Metro, New Yorker, LC Waikiki, Adidas, JYSK, Colin’s, Vodafone, Terranova, Crocs, Miniso, EVA, Алло, КОЛО, Rozetka, Укрзолото, Золотий Вік, Prostor, Люксоптика, Eldorado, Intertop та багатьма іншими.