28
07.22

Компанія RDA пропонує інноваційні рішення для рітейлерів

Консалтингова компанія Retail & Development Advisor (RDA) допомагатиме з інтеграцією нових страхових продуктів для рітейлерів та їхніх клієнтів.

Зараз компанія готова запропонувати відразу три інноваційні для українського ринку продукти, які впроваджуються у партнерстві зі страховим бізнесом. Серед них:

  • Страхування втрати покупки з будь–якої причини. В цьому випадку клієнт може звернутися за страховим відшкодуванням у разі втрати, крадіжки або розбійного нападу протягом строку, передбаченого договором страхування.
  • Поломка товару з будь-якої причини. Продукт передбачає відшкодування при поломці виробу з будь-якої причини, яка не стосується гарантійних випадків. При цьому обов’язковою умовою для відшкодування є повернення пошкодженого виробу з чеком про покупку.
  • Повернення покупки з будь-якої причини. Клієнт має право повернути товар з будь-яких причин та отримати грошову компенсацію за умови відсутності пошкоджень, відповідності характеристикам, заявленим у сертифікаті, та наявності чеку.

Компанія вже веде перемовини з низкою українських роздрібних мереж, які предметно цікавляться новими страховими послугами. За словами менеджера проекту Володимира Коваленка, особливо активно цікавляться новими послугами мережі сегментів fashion, ювелірних виробів та оптики.

“Це пов’язано з тим, що на вказаних ринках такі страхові продукти досі були відсутні, тож їхнє впровадження даватиме рітейлерам додаткові конкурентні переваги перед іншими гравцями. Через впровадження даних послуг торговельні мережі надаватимуть додатковий сервіс власним клієнтам і зможуть розраховувати як на підвищення рівня лояльності, так і на зростання товарообігів”, – пояснює Коваленко.

На початку року консалтингова компанія RDA повідомила про плани активізувати роботу з інтеграції послуг та рішень в роздрібній торгівлі. Першим успішним проектом компанії в цьому напрямку стала співпраця з логістичним оператором Meest Express, послуги якого у максимально стислі терміни були інтегровані в більш ніж 600 торгових точках по Україні.

З питань співпраці звертайтесь до менеджера проекту Володимира Коваленка: v_kovalenko@rda.ua, 063 821 60 24

Джерело: https://rau.ua/novyni