10
09.21

Перший у місті: у ТЦ Дастор відкриється перший в Ужгороді магазин LC Waikiki

Святкове відкриття магазину турецького бренду LC Waikiki відбудеться 25 серпня. Брокером при підписанні договору оренди виступила консалтингова компанія Retail&Development Advisor (RDA).

Магазин буде виконаний в новому дизайні та матиме площу 1120 кв. м. «Відкриття в Ужгороді було пріоритетним для нас, адже ми хочемо бути представлені в усіх обласних центрах. ТЦ Дастор є найбільшим торгівельним центром в місті, тому ми одразу були націлені зайти саме туди», – коментує генеральний директор LC Waikiki в Україні Олексій Гришко. 

В новому магазині розміститься весь асортимент одягу для жінок, чоловіків, дітей та немовлят, спеціальні спортивні колекції та колекції для майбутніх мам. Тут можна буде знайти як вбрання casual або ділового стилю, так і святкове на кожен день. На клієнтів вже чекатиме нова колекція для осіннього сезону, шкільні речі та аксесуари. Асортимент буде поповнюватись щотижня. 

«Дастор вже 15 років залишається одним з найкращих місць торгівлі самого західного обласного центру України. Вихід на ринок Ужгороду такого міжнародного гравця, як LC Waikiki, значно покращить пропозицію для всього населення Закарпаття, що, в свою чергу, значно збільшить трафік в торговий центр, який приймає понад 15 000 відвідувачів щодня», – зазначила CEO RDA Таїсія Литовченко. 

Наразі у мережі заплановано ще два відкриття цього року – в Одесі в ТРЦ Острів та у київському ТРЦ Respublika Park, в якому недавно був підписаний договір оренди. «Магазин у столичному гіганті стане ювілейним 50-м та найбільшим за площею в мережі. Окрім цього компанія розширює площі в уже відкритих проєктах та розвиває монобренди LCW Dream, LCW Home, LCW Kids, які незабаром будуть відкриті в Харкові, Києві та Одесі», – уточнив директор LC Waikiki. 

Нагадаємо, турецький бренд LC Waikiki вийшов на український ринок у 2013 році, і за цей час зумів стати одним з найбільших рітейлерів одягу в країні. Компанія швидко масштабувала бізнес і наразі мережа власних магазинів LC Waikiki в Україні налічує 46 торгових точок загальною площею понад 40 000 кв. м. Торгова марка LC Waikiki заснована в 1985 році у Франції. У 1997 році вона була придбана турецької Taha Group. За цей час рітейлер став №1 в Туреччині. Сьогодні мережа налічує понад 1100 магазинів у 51 країні, а до 2023 року компанія планує збільшити кількість магазинів до 1500 у Туреччині та до 1000 магазинів за кордоном. 

Retail&Development Advisor – українська експертна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості, яка надає широкий спектр консультаційних, управлінських, посередницьких і оціночних послуг орендарям і власникам об’єктів нерухомості, а також інвесторам і девелоперським компаніям. Основні напрямки діяльності: аутсорсинг відділу розвитку рітейлерів, надання брокерських послуг із купівлі-продажу або оренди приміщень, управління об’єктами комерційної нерухомості, консалтингові послуги, комплексні послуги з розвитку роздрібних мереж, офісна та логістична нерухомість.

Джерело: rau.ua