29
03.21

Rozetka відкрила новий магазин-точку видачі товарів у Києві

 
Найбільший український онлайн-рітейлер продовжує розширювати географію своєї присутності в столиці. Консалтингова компанія Retail & Development Advisor (RDA) виступила брокером при підписанні договору оренди.
 
Як повідомила RAU прес-служба RDA, нова точка видачі Rozetka площею близько 200 кв. м знаходиться за адресою: б-р Дружби народів, 16/1 (біля БЦ Трініті). Крім пункту видачі інтернет-замовлень, в новій Rozetka можна знайти алкогольний відділ з вітринами і комфортні примірочні з дзеркалом, в яких можна приміряти придбані взуття та одяг. У разі, якщо вони не підійдуть, товар можна на місці повернути.
 
“Такий формат дозволяє покупцям забирати онлайн-покупки в зручній для себе локації без додаткових витрат на доставку. Ми плануємо відкрити не менше 200 нових точок видачі в поточному році по всій Україні”, – розповіли в прес-службі компанії Rozetka.
Як і в інших точках видачі, тут дотримані всі вимоги і заходи безпеки: менеджери працюють в захисних масках і рукавичках, в зоні видачі доступні санітайзери-антисептики.
Термін резерву онлайн-замовлення – два дні від планованої дати видачі. У магазині доступна оплата як карткою або готівкою, так і подарунковим сертифікатом. Крім того, від частини замовлення можна відмовитися.
 
Зазначимо, що з відкриттям у Києві ще одного об’єкта, офлайн-мережа Rozetka зросла до 87 власних точок у 30 населених пунктах України. У 2021 році він став вже 11-м для компанії. Свій перший офлайн-супермаркет Rozetka відкрила в 2017 році.
 
“З кожною новою відкритою точкою видачі, відділенням і магазином, Rozetka підтверджує своє лідерство на ринку українського ecommerce. Компанія докладає максимум зусиль, щоб зробити процес онлайн-покупок якісним, зручним і доступним для кожного. Для нас важливо бути частиною цього процесу”, – прокоментувала директор консалтингової компанії RDA Таїсія Литовченко.
 
Нагадаємо, Retail & Development Advisor володіє величезним досвідом і глибокою експертизою ринку рітейлу і торгової нерухомості, і працює з найбільшими роздрібними компаніями країни. Фахівці компанії надають повний комплекс послуг у сфері комерційної нерухомості.