15
05.24

У Харкові відкрився новий фірмовий магазин Bosch

Нова торгова точка всесвітньо відомого бренду побутової техніки Bosch відкрилася у харківському торгово-розважальному центрі Дафі.
 
Компанія Retail & Development Advisor (RDA) виступила брокером при підписанні договору оренди приміщення під магазин.
 
“Нова торгова точка Bosch BS-Partner у Харкові розпочала роботу 11 квітня на другому поверсі ТРЦ Дафі — одного з найпопулярніших в місті. Фірмовий магазин зайняв 70 кв. м площі та розмістився поруч із супермаркетом електроніки Comfy. За нашими оцінками, сусідство Bosch з якірним оператором та лідером українського ринку електроніки дозволить розраховувати на синергетичний ефект, що сприятиме покращенню показників роботи обох торгових операторів”, – прокоментувала менеджерка з комерційної нерухомості RDA Анна Яценко. 
 
Своєю чергою в компанії BS-Partner, яка розвиває магазини брендів Bosch та Siemens в Україні, зазначили, що асортимент торгової точки в ТРЦ Дафі налічує близько 20 товарних груп. У тому числі духові шафи, витяжки, варильні поверхні, посудомийні та сушильні машини, холодильники, а також блендери, кавомашини, кавомолки, чайники, мікрохвильовки, пилососи та іншу побутову техніку для дому. 
 
Директор з розвитку компанії BS-Partner Олексій Сіроус зазначив, що з відкриттям магазину в ТРЦ Дафі  фірмова мережа в Україні зросла до 46 магазинів, з яких 33 власні, а 13 – партнерські.
 

“Розвиток торгової мережі у 2024-2025 роках буде сфокусований на відкриттях у ключових ТРЦ, де ще не представлені магазини фірмової мережі. Плануємо розвиватися як у великих містах (Київ, Львів, Одеса), так і в обласних центрах. У Полтаві, Рівному, Черкасах та Сумах, де зараз наші магазини працюють у стріт-ритейлі. Плануємо додаткові відкриття в ТРЦ”, – уточнив топ-менеджер BS-Partner.

За його словами, компанія також має намір відкрити магазини в інших містах, де поки що мережа не представлена. В першу чергу це Кропивницький, Кременчук, Ужгород, Кам’янське і Кам’янець-Подільський.

Джерело: rau.ua