14
06.21

У Хмельницькому відкриється найбільший у місті спортивний ТЦ Темп

Чотириповерховий торговельний центр Темп відкриється вже восени 2022 року на місці занедбаного корпусу однойменного заводу. Тут розмістяться магазини спортивних товарів, продуктовий супермаркет і fashion-рітейлери, а поруч буде працювати перший в місті ресторан McDonald’s. 

Про це повідомляє консалтингова компанія Retail&Development Advisor (RDA), яка займається реалізацією проекту реновації будівлі, а також створенням концепції та формуванням tenant-mix майбутнього ТЦ.

Темп буде реалізований у форматі спортивного outlet і займе близько 30 000 кв. м. площі, з якої 18 000 кв. м буде відведено під оренду. Крім торгової складової, в торговому центрі планується розміщення спортивного комплексу, тенісних кортів, дитячого розвиваючого центру, ресторану сімейного типу. Значну частину площі (4300 кв. м) займуть офісні приміщення класу А, дефіцит яких гостро відчувається в місті. У RDA вважають, що синергія цих компонентів дозволить максимально розкрити потенціал даної локації і вийти на планові показники ефективності в найкоротші терміни. 

ТЦ розташується на території покинутого корпусу машинобудівного заводу «Темп» на проспекті Миру, 99/2 А. Поруч знаходиться стратегічна транспортна розв’язка зі зручним розташуванням для гостей міста з напрямків Київ і Вінниця, що з’єднує новий житловий мікрорайон «Озерна» і центральну ділову частину міста. Неподалік розташований дендропарк «Поділля» – один з найпопулярніших серед городян для сімейного відпочинку. Таким чином, локація ТЦ буде зручною жителям Хмельницького як для шопінгу чи занять спортом, так і для роботи. Тим більше, що поруч з торговим центром буде обладнана велика парковка на 285 машиномісць.

Retail&Development Advisor (RDA) веде переговори з продуктовою мережею Сільпо з метою розміщення унікального для міста дизайнерського супермаркету, рітейлером побутової техніки та електроніки Eldorado, польським fashion-гігантом LPP, що розвиває магазини SinSay, Reserved, Cropp, а також флагманським спортивним брендом Adidas і рядом інших торгових мереж. Основний акцент буде зроблений на формуванні якісного пулу магазинів спортивних і casual товарів в форматі outlet. Серйозну зацікавленість в проекті вже підтвердили кілька мережевих рітейл-операторів сегмента sport&outdoor.

У RDA також відзначають, що неподалік від ТЦ Темп незабаром планується відкриття першого в Хмельницькому ресторану міжнародної мережі McDonald’s, що забезпечить новому комплексу додатковий трафік. 

Як розповіла менеджер проекту Наталія Бортник з RDA, ремонтно-будівельні роботи в торговому центрі стартують вже в червні. «У роботі над цим проектом ми врахували всі побажання замовника і спиралися на успішний попередній досвід. У нашому портфоліо є реалізовані концепції торгових центрів в регіонах України. У тому числі житомирський ТЦ OLDI, дніпровський ТРЦ Appolo, рівненський ТРЦ Злата Плаза, аудит концепцій і реконцепція яких дозволяє досягати позитивної фінансової динаміки і постійного зростання товарооборотов», – говорить Наталія Бортник.

У свою чергу замовник будівництва інвестиційна компанія «Мега» звертає увагу на той факт, що Хмельницький має істотний дефіцит якісних торгових площ. Більшість торгових об’єктів міста застаріли, мають невелику площу і обмежену представленість брендів, що недостатньо для задоволення попиту майже 300 000 споживачів. 

«Тому будівництво торгового об’єкту з невеликою ємністю, але з актуальним цільовим форматом sport outlet, а також c якісною концепцією і профільним tenant-mix буде затребуване містом. Ми раді, що реалізацією проекту займається професійна команда компанії RDA, яка вже має хороший досвід в реконцепції об’єктів і ретельно відпрацьовує кожну деталь», – зазначає власник проекту Михайло Гвоздьов.

З питань оренди в ТЦ Темп звертайтеся до Наталії Бортник: n_bortnyk@rda.ua, 063 999 24 97

Джерело: rau.ua