14
11.23

В Івано-Франківську та Мукачево відкриються нові сучасні ТЦ

В 2024 році в західних регіонах України відкриються два нових торговельних центри – Росвигівський та А7.
 
Про це RAU повідомила прес-служба консалтингової компанії Retail&Development Advisor (RDA), яка виступає ексклюзивним брокером та консультантом нових ТЦ. Як зазначають в компанії, торговельний центр А7 в Івано-Франківську будується в самому центрі міста, в найбільш насиченій пішохідним та автомобільним трафіком локації. Загальна площа нового ТЦ перевищить 10 000 кв. м, а торгова сягатиме 7500 кв. м.
 
В RDA запевняють, що А7 буде наповнено національними та міжнародними мережами магазинів, а його тенант-мікс задовольнить всі основні потреби покупців. Відкриття торговельного центру заплановано на II квартал 2024 року. На даному етапі завершується робота над архітектурною концепцією 3-го та 4-го поверхів ТЦ, а 1-й та 2-й рівні вже готові для визначення орендарів.
Що стосується нового ТЦ в Мукачево, то він розташується на перехресті вулиць Росвигівська та Генерала Петрова. Це зробить його зручним як для пішохідного трафіку, так і для автомобільного. Додаткових відвідувачів торговельному центру також забезпечуватиме близькість траси міжнародного значення Київ – Чоп.
В RDA додають, що робота над архітектурною концепцією ТЦ вже завершена. Його загальна площа складатиме 5600 кв. м, торгова – 3500 кв. м. Основним якорем об’єкту буде продуктовий супермаркет ALMA, який займатиме 1300 кв. м. Також ТЦ матиме наземний та підземний паркінги на 128 і 50 машиномісць відповідно. Відкриття ТЦ Росвигівський заплановано на IV квартал 2024 року.
«Західні області України довгий час залишалися одними з найменш насичених якісними торговими площами. Зараз ситуація змінюється: девелопери та інвестори все частіше проявляють зацікавленість в реалізації проектів комерційної нерухомості у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській і Тернопільській областях. Зрештою, це створює хороше підґрунтя для відкриття нових магазинів міжнародних брендів та розвитку національних торгових операторів», – коментує генеральний директор RDA Андрій Лотоцький.
 
За його словами, компанія вже почала формування пулу орендарів майбутніх торговельних центрів. З питань співпраці по ТЦ А7 можна звертатися до менеджера проекту Вікторії Подік (v.podik@rda.ua, +38093 908 64 34), а за наповнення ТЦ Росвигівський відповідатиме Анна Яценко (a_yatsenko@rda.ua +38067 904 45 80).
 
Нагадаємо, раніше RDA презентувала концепції ще п’яти нових торговельних центрів, які будуватимуться на Заході країни найближчими роками. Серед них ТРЦ Family mall у Стрию, ТРЦ Kvartal city у Львові, ТРЦ Warshawsky в Тернополі, ТРЦ Темп у Хмельницькому та ТРЦ Україна в Ужгороді.
 
Довідка. Retail&Development Advisor — українська консалтингова компанія, що надає повний комплекс послуг у сфері торговельної, офісної та логістичної нерухомості. Заснована у 2013 році. Компанія пропонує послуги розробки концепцій ТРЦ, брокериджу в торговій, офісній та логістичній нерухомості, управління нерухомістю, аутсорсингу відділу розвитку/оренди ТЦ, аналітики ринку та ін. Має досвід успішної співпраці з міжнародними, вітчизняними операторами та провідними ТРЦ України.