18
10.19

Відкриття франчайзингового магазину WEEKENDER у черкаському ТРЦ "Любава"

Спортмастер в столичному ТРК Проспект, Adidas і Reebok в ТРЦ River Mall, нові Weekender і Sportlandia, другий в Києві Decathlon та інше.

“Адідас-Україна” відкриє в ТРЦ River Mall магазини Adidas і Reebok
ДП “Адідас-Україна” орендував 600 кв. м площ під два магазини в споруджуваному в Дарницькому районі столиці ТРЦ River Mall по вул. Дніпровська Набережна, 10. Як повідомили агентству Інтерфакс-Україна в прес-службі ТРЦ River Mall, площа магазину Аdidas складе майже 412 кв. м, магазину Reebok – 186 кв. м.

Обидва магазини відкриються в нових для України концепціях: дизайн торгової точки Adidas буде оформлений відповідно до концепції Stadium, а Reebok – в новій для Європи концепції FitHib 2.0. Об’єкти розмістяться на другому поверсі ТРЦ River Mall, в зоні спортивних товарів і панорамних ліфтів.

ДП “Адідас-Україна” засноване в 1996 році, займається продажем товарів для спорту. Власником компанії є Adidas AG (Німеччина).

Спортмастер у столичному ТРК Проспект
Спортмастер відкрив у столичному ТРК Проспект магазин площею понад 2100 кв. м. Про це RAU повідомила прес-служба компанії Arricano — девелопера ТРК Проспект. Щоб відвідувачам було зручно і швидко приміряти одяг, по периметру магазину розташовані 20 точок для примірки. Ще одна перевага магазину — секційний розподіл товарів: для чоловіків, жінок і дітей. А також за видами спорту і мотивами покупки: для ЗСЖ і лайфстайл, подорожей, походів, бігу, фітнесу, тренувань, футболу, тенісу. Окремо виділені товари для велоспорту, плавання, єдиноборств, командних видів спорту, літніх і зимових.

Всього Спортмастер пропонує клієнтам більше 70 брендів, топ-12 серед яких — Columbia, Outventure, Nike, Demix, Salomon, Merrell, Skechers, Fila, Puma, Speedo, Stern, Kappa. Офіційне відкриття магазину відбулося 8 червня, з музикою, конкурсами, вікторинами на спортивну тематику, знижками і інтерактивами з українськими спортсменами.

Супермаркет Спортмастер площею понад 2100 кв. м відкрився в столичному ТРК Проспект

Weekender в Черкасах і Sportlandia у Хмельницькому
18 травня в черкаському ТРЦ Lubava відкрився франчайзинговий магазин Weekender. Як повідомила RAU прес-служба компанії, площа торгової точки склала 225 кв. м. Брокером при підписанні угоди виступила компанія Retail & Development Advisor. В асортименті представлений одяг і взуття для міста і активного відпочинку брендів Columbia, o’neill, Skechers, Merrell, Карра, Fila, Outventure, Termit, New Era та інших.

Також 1 червня у хмельницькому ТЦ МонБлан за адресою вул. Степана Бандери 2/1 А, почав роботу франчайзинговий магазин Sportlandia. Торговий об’єкт відкрився на загальній площі 410 кв. м в магазині представлений широкий асортимент товарів для спорту та активного відпочинку для всієї родини: одяг, взуття, спортивний інвентар, тренажери, товари для туризму та активного відпочинку і багато іншого.

Товарна концепція побудована на оптимальному співвідношенні товарів відомих світових брендів спортивної індустрії і доступних за ціною марок: Columbia, Merrell, Fila, Kappa, O’Neill, Skechers, New Balance, Outventure, New Era, Demix, Termit, Joss, Arena, Torneo, Molten, Reaction, Nordway та інші.

Оригінал за посиланням: https://rau.ua/novyni/vidkrittya/obzor-sport-outdoor-4/