18
11.20

З фіксованою ціною: в Києві розвивається нова українська мережа кав’ярень COFEFI

Ключова особливість нового проекту – кава, напої та їжа пропонуються гостям за єдиними фіксованими цінами: 20 грн і 35 грн.
 
Консалтингова компанія Retail&Development Advisor (RDA) – партнер COFEFI з пошуку приміщень для відкриття кав’ярень – перший об’єкт нової мережі розпочав роботу в київському ТЦ Ашан Петрівка в липні 2020 року. Пізніше COFEFI запустила ще дві кав’ярні в столиці – на Вокзальній площі та в торгово-розважальному центрі Оазис.
 
Як розповіли в компанії, в кав’ярнях діє два рівня цін: основний асортимент продається за фіксованою ціною 20 грн, більш преміальні позиції, а також кава обсягу «Гранд», коштують 35 грн. Всього в меню представлено більше 90 позицій – від кави та напоїв на її основі до сендвічів, випічки та навіть повноцінних обідів – все за фіксованими цінами.
 
Це перший подібний концепт на українському ринку, підвищений інтерес до якого з боку споживача підтверджується першими результатами роботи. Так, з моменту запуску мережі компанія продала вже 21 000 чашок кави і більше 5500 десертів.
«Поєднання справедливої ​​ціни та якості – головний принцип нової концепції. В меню представлено широкий вибір напоїв і страв: кава, чай, матча, свіжовичавлені соки, сендвічі, супи, салати, сирники, кіши та багато іншого. Компанія дуже уважно стежить за якістю товарів, трендами і чуйно реагує на зворотний зв’язок від гостей. Незважаючи на непростий для ресторанної індустрії час, концепція подобається гостям, про що свідчить зростання відвідуваності кав’ярень і позитивні відгуки», – коментує директор RDA Таїсія Литовченко.
 
Найближчим часом компанія планує продовжити розвиток мережі. Вже розроблені концепції кількох форматів об’єктів: від островів у ТРЦ площею 12-15 кв. м до повноцінних кав’ярень в стріт-рітейлі площею до 50 кв. м. Зараз COFEFI активно шукає локації для відкриття нових закладів, а також веде переговори з постачальниками їжі та напоїв, зацікавлених в довгостроковому співробітництві.
 
З питань оренди звертайтесь:
Аліна Абрамцева
095-834-70-73
a_abramtseva@rda.ua
 
Посилання на першоджерело дивіться тут.